Фільтр
Сортування за ціною:
За зростанням
За спаданням
Фільтр за ціною:
Кількість клавіш
Розмір клавіш
Чутливість клавіатури
Очистити
Рекомендовані новини
Новогодняя акция на синтезаторы и цифровые пианино Casio...
Спешите купить синтезатор или цифровое пианино Casio по акционной цене!...
Сравниваем две родственные модели синтезаторов: Casio CT-X5000 и Casio CT-X3000...
Краткий обзор синтезатора Casio CT-X3000...
В этом материале Вы узнаете в чем разница между синтезаторами Casio CT-X800 и Casio CT-X700...

Синтезатори Casio

Casio CT-S1000V

Ціна

19790 грн
Casio CT-S500

Ціна

15840 грн
Casio CT-X700

Ціна

11610 грн
Casio SA-50

Ціна

2800 грн
Casio SA-51

Ціна

2800 грн
Синтезатор Casio CT-S100

Ціна

6500 грн
Синтезатор Casio CT-S300

Ціна

8360 грн
Синтезатор Casio CT-S400

Ціна

12370 грн
Синтезатор Casio CT-X3000

Ціна

15290 грн
Синтезатор Casio CT-X5000

Ціна

20860 грн
Синтезатор Casio CT-X7000

Ціна

19230 грн
Синтезатор Casio CT-X800

Ціна

13130 грн

Синтезатори Casio

У 2010 році цифрові піаніно та синтезатори Casio відзначили 30-річний ювілей. Весь цей час японські розробники музичних інструментів підтверджували думку, що музика – це задоволення та відпочинок, натхнення та політ.

Перша електронна клавіатура Касіо з'явилася на ринку в 1980 р. Вона була компактним і недорогим блоком, який міг відтворювати звуки різних інструментів. Синтезатор Casio миттєво привернув увагу любителів музики у всьому світі та завоював визнання.

Цифрові технології дозволили японській компанії розробити різноманітні функції та впровадити їх у свої музичні інструменти. Наприклад, автоакомпанемент в один дотик, великий обсяг пам'яті для запису та відтворення, набір з кількох сотень унікальних ритмів та тембрів та інше. Для тих, хто пише музику, використовуючи як джерело звуку тільки синтезатор, Casio впровадила цифровий набір звуків ударних, гітарних та духових інструментів.

Синтезатори Casio мають чистим звучанням і великими творчими можливостями, які припадуть до смаку будь-якому поціновувачу музики. Головна мета розробників EMI (електронних музичних інструментів) – створення ідеальних умов виконавця. Той, хто вибирає синтезатор Casio, музикує з насолодою, відчуваючи кожен нюанс, відчуваючи віддачу від кожного дотику.

Відмінні риси, якими володіє кожен синтезатор Casio, - це реалістичне елегантне звучання, гарне яскраве нюансування і неповторна динаміка. У сучасному світі японський виробник став одним із законодавців моди в музичній індустрії.

Музиканти різних напрямків вибирають синтезатори Casio для своїх виступів. Наприклад, Роббі Вільямс задіяв одну з моделей під час створення десятого сольного альбому Rudebox. Групи Dee Lite, 2 Live Crew та Kitaro використовували у своїй творчості семплер FZ-1. Також синтезатор Casio для своєї творчості обрала авангардистська група Trio.

Тисячі професійних музикантів і десятки тисяч любителів та учнів віддають перевагу інструментам саме цього виробника, віддаючи належне його вмінню не просто дотримуватися модних течій, а й задавати тон у розвитку музичної індустрії.

Сучасний синтезатор Casio – це новаторські функції для навчання та безліч розважальних функцій, інноваційні технології та практично безмежний потенціал. Це справжня знахідка для професійних та музикантів-початківців.