Доставка нового товару.

Доставка товару по Києву на сумму від 2000 грн. - безкоштовна. Товари вартістю до 2000 грн по Києву відправляємо поштою за рахунок отримувача, якщо інше не було домовлено особисто. Також можливий самовивіз.

Доставка товару  по Україні здійснюється, переважно, компанією "Нова пошта".  По домовленості можливі інші перевізники.

Разом з товаром ми висилаємо видаткову накладну та гарантійний талон на товар, якщо це передбачено.

Доставка по Україні на суму від 2000 грн. - безкоштовна. При бажанні, можете розраховатись за фактом отримання товару. У деяких випадках може бути стягнута додаткова комісія за наложений платіж.

У разі замовлення на суму менше 2000 грн, послуги служби доставки за Ваш рахунок.

 

Зверніть увагу! Умови доставки акційного, комісійного. б/к товару, чи товару з іншими знижками можуть відрізнятися від вищенаведених. При замовленні такого товару, уточнюйте умови у менеджера.

 

Працюємо тільки в межах України.

 

 

Способи оплати.

1. Готівковий.
Вы оплачуєте замовлення при отриманні, наприклад, на Новій Пошті.

2. Безготівкова.
Після оформления замовлення менеджер надішле Вам реквізити для оплати зручним для Вас способом. Юридичним лицям весь пакет документів передається разом із товаром.

 

Повернення товарів.

Повернення товарів робиться в наступних випадках :

  1. Брак виявлений на відділенні "Нова пошта". Покупець не забирає товар  і увідомляє  менеджера про проблему. У такому випадку клієнту висилається новий аналогічний товар. або, за його згодою, надається додаткова знижка.

  2. Заводський  брак виявлений  протягом 14 днів після прийняття товару. По домовленності - заміна, повернення вартості, або додаткова знижка. 

  3. Товар, який відповідає всім вимогам, зазначеним у замовленні покупцем, доставлений вчасно, і оплачений покупцем, але не підійшов за будь-яких інших суб'єктивних причин протягом 14 днів. Підлягає поверненю за умови збереження нового стану без потряпин та пошкоджень, в тому числі також цілістності упаковки, згідно статті 9  Закону про захист прав споживачів. Термін повернення коштів. згідно Закону, за прийнятий зворотньо товар - до 7 днів. З урахуванням відшкодування транспортних та сервісних послуг.  4.  
  5.  

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, телефонуйте:
(095) 717 37 67 (+VIber)
(098) 191 49 08 (+VIber)

або пишіть:
info@octava.com.ua